Новини та прес-релізи

BORJOMI FLAVORED НА LEOPOLIS JAZZ FEST

 

Дика природа джазу, легендарний автобус-кабріолет, круті діджеї та нереальна лаунж-зона Borjomi Wild Nature Zone: BORJOMI Flavored Water на десятому святковому LEOPOLIS JAZZ FEST у Львові

Вже сьомий рік поспіль BORJOMI зустрічає гостей LEOPOLIS Jazz Fest джазовими турами та інтерактивними зонами. І, звісно, нашим улюбленим двоповерховим #BORJOMIJAZZBUS — автобусом-кабріолетом з дикою природою та live-бендами на даху, який з вітерцем і музикою доставляє гостей до епіцентру фестивалю. 

Цього року бренд зі 130-річною історією представив на LEOPOLIS свій інноваційний продукт без цукру і калорій, з нотами ягід, трав і фруктів BORJOMI Flavored Water та створив справжній портал у світ дикої природи серед міських джунглів Львову Borjomi Wild Nature Zone — лаунж-зону з діджей-сетами, прохолодними напоями та ідеальним ком‘юніті для відпочинку разом.

«Ми любимо Львів за душевність та краєвид з Високого Замку, за найкращі солодощі у світі й вогонь у серці після місцевих частувань. Ми обожнюємо приїздити в місто Лева в будь-яку пору року, з приводу і просто так. Але є декілька днів у червні, коли ми любимо Львів до нестями — днів, коли місто зустрічає найбільший джазовий фестиваль не тільки України, а й Східної Європи, що лунає на весь світ! 

Що для мене LEOPOLIS Jazz Fest? Це найкращі джазові виконавці та неповторна дика природа джазу. Це наші улюблені BORJOMI Flavored Water та Borjomi Wild Nature Zone з незабутніми діджей-сетами, нестримними танцями й спекотними афтепаті. Це п’ять днів драйву, музики та краси. Джаз, як і BORJOMI Flavored Water — дикий, самобутній, з яскравою історією та сміливим майбутнім. Джазом, як і BORJOMI Flavored Water, хочеться насолоджуватися із закритими очима», – розповідає директор з маркетингу IDS Ukraine Анатолій Гордєєв.

LEOPOLIS Jazz Fest кожного року перетворює місто на справжню цитадель джазу. Тут все дихає і рухається в унісон з ритмічними композиціями, що лунають звідусіль. Тут збираються найвідоміші виконавці та пристрасні меломани з усього світу. Тут всіх об’єднує любов до джазу, якій так пасує яскрава новинка від бренду зі 130-річною історією – BORJOMI Flavored Water.