Новини та прес-релізи

Leopolis Jazz Fest – Львів зі смаком BORJOMI Flavored Water <3

Ми так сумували й от нарешті! Вже сьомий рік поспіль BORJOMI зустрічатиме гостей LEOPOLIS Jazz Fest джазовими турами, крутими інтерактивними зонами з безліччю конкурсів й подарунків. І, звісно, вже легендарним двоповерховим #BORJOMIJAZZBUS – автобусом-кабріолетом з дикою природою та джаз-бендом на даху, який з вітерцем і музикою доправить вас в епіцентр фестивалю. Застрибуй до нас аби спробувати Дику природу джазу!

Щоб потрапити на борт, тобі знадобиться лише прохолодна баночка BORJOMI Flavored Water. Автобус курсуватиме з центру міста прямо до головної сцени LEOPOLIS Jazz Fest. З 24 по 28 червня щогодини  #BORJOMIJAZZBUS чекатиме поціновувачів джазу, драйву та BORJOMI на площі Адама Міцкевича з 11:00 до 19:00.

Фестиваль LEOPOLIS Jazz Fest перетворює місто на справжню цитадель джазу. Тут все дихає і рухається в унісон з ритмічними композиціями, що лунають звідусіль. Тут збираються найвідоміші виконавці та пристрасні меломани з усього світу. Тут всіх об’єднує любов до джазу, якій так пасує BORJOMI Flavored Water. 

До зустрічі у Львові <3