Новини та прес-релізи

Найкрутіша атракція фестивалю – погляд на сцену з висоти пташиного польоту!

Найкрутіша атракція фестивалю – погляд на сцену з висоти пташиного польоту!
Вперше в рамках музичного фестивалю Atlas Weekend побачити виступ улюбленого артиста можна буде просто у небі – завдяки унікальному атракціону «Borjomi AttractiON».

Цього року відвідувачі заходу зможуть не лише послухати виконавців, а й побачити та відзняти їх виступи на відео під час неймовірної подорожі на швидкісному тролеї.

В Києві такий експеримент відбудеться вперше – таким чином український Atlas Weekend приєднається до списку відомих світових фестивалів, як, наприклад, бразильский Rock in Rio, що пропонують своїм гостям здійснити швидкісну повітряну прогулянку перед сценою.

Потрапити на унікальну розвагу можна буде за особливої умови – придбавши банку «Боржомі» з лімітованої серії, дизайн якої було розроблено спеціально для аудиторії фестивалю. Саме особлива баночка із зображенням логотипу Atlas стане проїзним квитком для отримання унікального досвіду та крутих фото та відео!

Організатори події подбали про те, щоб політ був не тільки сповнений шаленими емоціями та яскравими враженнями, а й максимально комфортним та безпечним – на фініші встановлені сучасні подушки безпеки, обладнання пройшло сувору технічну перевірку незалежними експертами, а сам атракціон відбуватиметься під пильним наглядом досвідчених інструкторів компанії Sky Park.

Приходьте за новим несамовитим досвідом свого активного літа з 4-го по 8-е липня, до сцени East Stage фестивалю Atlas Weekend – та отримайте свої 20 секунд та 160 метрів слави та незабутніх відчуттів з Borjomi AttractiON.