Країни

Новини та прес-релізи

Нова комунікація «Моршинської». Твоє тіло = твоє майбутнє!


Ти формуєш майбутнє вже сьогодні… Все, що потрібно – вже в тобі… Це – твоє тіло. Воно – твій найцінніший ресурс. Тобі потрібна природна вода «Моршинська». Вона відновлює твоє тіло щодня, щоб ти робив свій наступний крок і досягав своєї мети.

Це повідомлення, з яким «Моршинська» звернулась до своїх споживачів у новій рекламній кампанії.
«Ми прагнемо надихнути всіх українців любити і піклуватися про своє тіло. Адже тіло – це людська першооснова. Точка відліку, з якої все починається. Воно витримує напругу, незважаючи на втому, воно дарує нам відчуття радості. А головне – допомагає досягати своєї мети, своїх прагнень і створювати майбутнє, – говорить Наталія Ревіка, директор з маркетингу IDS Borjomi Ukraine про нову комунікацію, з якою бренд природної води «Моршинська» звернувся до українців. – Наша аудиторія – це прогресивні, енергійні та сміливі люди, які рухаються вперед. Вони змінюють цей світ і надихають на зміни інших».
Нова креативна робота «Моршинської» – це своєрідний гімн здоровому та сильному людському тілу і природній воді. Бренд закликає людей розвивати, підтримувати та піклуватися про своє тіло і надихає українців пити природну воду. Адже чиста природна вода необхідна тілу, як вдих та видих. Природна «Моршинська» відновлює організм для кожного наступного кроку.

Досить незвичним для українського споживача є формат рекламного повідомлення. Ролик був відзнятий на плівку, як кінофільм, в сучасній візуальній стилістиці тандемом одних з найкращих молодих режисерів – IAMHERE: Maik Schuster & Max Paschke. Повідомлення передане через вражаючі візуальні образи п’яти героїв.
«Ми свідомо відмовляємось від фальшу «силіконової» реклами, якої так багато в українському ефірі, і розповідаємо історії людей, які мають сенс і глибину. Наша відповідальність – створювати сучасний рекламний продукт найвищої якості, як і наша природна «Моршинська».
https://youtu.be/hDglMLlkHVA

Змінюй майбутнє, створюй майбутнє. Піклуйся про своє тіло. Воно – твій вірний напарник. Відновлюй його щодня. Пий природну «Моршинську» для свого наступного кроку. ТВОЄ ТІЛО = ТВОЄ МАЙБУТНЄ.