Країни

Новини та прес-релізи

Вперше олень «Боржомі» заговорив

Це сталося завдяки технології доповненої реальності, яку ТМ «Боржомі» презентує в своєму новому святковому додатку “AR Borjomi” для запису унікальних відео-привітань. Завдяки йому, головний герой з упаковки продукту оживає і розмовляє з глядачем!

З розвитком сучасних технологій традиційні текстові та аудіо-привітання відходять на другий план. Щоб кожен міг здивувати друзів і близьких, створити воістину святковий настрій і зарядити позитивними емоціями ТМ «Боржомі» розробила додаток для нестандартних новорічних поздоровлень, яке базується на технології доповненої реальності. «AR Borjomi» органічно доповнив стартувавшу раніше новорічну кампанію бренду під девізом «Свято, щоб # Боржомити».
Додаток дозволяє записати інтерактивну листівку, використовуючи одну з трьох святкових фільтрів-масок, а потім – поділитися відео-Селфі в соціальних мережах або надіслати другу будь-якому зручному мессенджері.

«Ми йдемо в ногу з часом і нашими споживачами, слідуючи останнім трендам в цифрових технологіях, в тому числі розвиваючи напрямок віртуальної і доповненої реальності, – каже Оксана ПанкІна, менеджер з маркетингу IDS Borjomi International. – Вперше в історії бренду ми «оживили» етикетку нашої продукції, щоб кожен зміг відправити не просто листівку або повідомлення з привітанням, а живе відео-побажання, ділячись реальними емоціями, передаючи інтонацію, відтінки голосу для близької людини».
Щоб скористатися новим сервісом потрібно всього лише придбати барвисту баночку або пляшку «Боржомі» з новорічної серії і завантажити додаток на свій смартфон. Після цього навести камеру на оленя і слідувати його інструкції, щоб створити свій унікальний віртуальний сюрприз для рідних і близьких.
Балакучий олень Borjomi вже доступний для iOS і Android, скачати його можна за допомогою QR коду на баночці або ж за такими адресами: App Store, Google Play.