Новини та прес-релізи

ЯК ЗВУЧИТЬ BORJOMI FLAVORED

 

Новий напій бренду, mood дикої природи та музичний портал посеред кам’яних джунглів великого міста: BORJOMI презентував плейлисти й гастро-меню FLAVORED

Нещодавно, вперше за 130 років, BORJOMI представив інноваційний продукт FLAVORED WATER— без цукру і калорій, з нотами ягід, трав та фруктів. А днями на бранчі у центрі Києва бренд влаштував справжнє атмосферне занурення в  ритми дикої природи. У колаборації з радіо “Аристократи” та Figaro Catering BORJOMI створив чотири плейлисти й гастро-меню до кожного з різновидів FLAVORED WATER. 

Електронні флюїди від Данили Хомутовського, джазові пульсації від Олексія Когана, хіп-хоп фаворити Андрія Фріла та світові новинки від Даші Коломієць. І, звісно, неповторні гастрономічні мандри до чотирьох меню, присвячених кожному з різновидів BORJOMI FLAVORED WATER — суниця-трави, цитрус-імбир, вишня-гранат і лайм-коріандр. 

“Цьогоріч наша команда зробила те, чого не робила ніколи доти. Вперше за 130-річну історію бренду ми поєднали BORJOMI з натуральними екстрактами та отримали абсолютно новий сучасний інноваційний продукт. Для нас BORJOMI FLAVORED WATER — крутий експеримент, сучасний погляд на воду, яка підкорила десятки країн та портал у всесвіт дикої справжньої природи.

Окрім чотирьох різновидів BORJOMI FLAVORED WATER, у колаборації з нашими друзями, командами радіо “Аристократи” та Figaro Catering, ми презентували класні плейлисти та особливі гастро-меню, які вже найближчим часом чекатимуть на вас у соціальних мережах бренду, тож уважно слідкуйте за акаунтами BORJOMI. Вдихніть аромат, пориньте у ритм, відчуйте дику природу. Приємного занурення!”, — розповідає директор з маркетингу IDS Ukraine Анатолій Гордєєв.

BORJOMI FLAVORED WATER – це новинка від бренду зі 130-річною історією. Це вода, що насичує наше життя силою вулканічних мінералів, помножена на природні екстракти. Це улюблений BORJOMI з нотами ягід, трав та фруктів. Це зв’язок з дикою природою, що в будь-який час драйвово вривається в щоденну рутину. Це вода, що пробуджує зранку, насичує під час ланчу с друзями, наповнює на пікніку. BORJOMI FLAVORED WATER – це сила дикої природи, що заряджає в ритмі міста.