Uncategorized

«Моршинська» випустила воду для найменших

Моршинка
«Моршинська» презентувала новий продукт – «Моршинку» – питну воду для малюків з перших днів життя.

Улюблений водний бренд українців порадував найменших споживачів і їх мам новинкою. На полицях магазинів, в форматах 0,33 л, 0,33 л з кришечкою-непроливайкою, 1,5 л і 6 л, з’явилася «Моршинка» – питна вода найвищої якості для дітей з перших днів життя.

«Моршинка» стане здоровим питтям на кожен день, а також ідеальною основою для приготування дитячого харчування, для немовлят та малюків старше, оскільки має низьку мінералізацію і збалансований склад. Крім того, дитяча вода не потребує кип’ятіння, якщо відкриту пляшку використовувати протягом доби.

«Моршинка», при правильному питному режимі, допомагає організму дитини правильно функціонувати і рости малюкові здоровим.

«Коли в родині народжується дитина, головне бажання кожної мами- дати йому все найкраще для здорового, повноцінного життя з перших хвилин його появи на світ, – розповідає генеральний директор IDS Ukraine Марко Ткачук. – Дитячі продукти повинні бути тільки натуральними і тільки найвищої якості. Родина «Моршинки» – Прикарпаття, де розташовані унікальні моршинські родовища природної мінеральної води. Ми сподіваємося, що батьки по достоїнству оцінять склад, смак, природні якості «Моршинки» і вона стане кращим другом для малюків на шляху до формування корисних здорових звичок».