Наша компанія

Марко Ткачук

Марко Ткачук, Генеральний директор IDS Ukraine

Ми працюємо в одній команді з 1996 року. За цей час компанія IDS Ukraine стала провідним експертом з якості природних мінеральних вод.

Ми об’єднали сильних гравців навколо ключових цінностей – це наші бренди та люди, тому сьогодні ми можемо пишатися власними досягненнями. Яскраве свідчення нашого успіху – стабільний розвиток сьогодні, постійне впровадження інновацій та прагнення не лише вдосконалюватися самим, але й розвивати ринок, підвищувати культуру споживання якісної природної мінеральної води українцями.

Турбота про споживача і, відповідно, про високу якість продукції – основа репутації IDS Ukraine. Ми розуміємо, що світ в цілому та тенденції ринку зокрема постійно змінюються, очікування споживачів стають більш вимогливими. Ми намагаємося бути на крок попереду, щоб наш покупець завжди був задоволений та вчасно отримував якісні інноваційні та трендові продукти.

І, звісно, кожен співробітник IDS Ukraine, насамперед, є звичайним споживачем. Ми живемо і дихаємо так само, як і наші покупці, та робимо максимум для того, щоб продукт, який виходить на ринок під нашим ім’ям, був бездоганним.

Ми пишаємося мотивованими та лояльними співробітниками. Саме від них залежить ефективна робота та успіх компанії. Сьогодні в складних економічних умовах залучення талановитих співробітників та їхня мотивація є одним з найактуальніших управлінських завдань IDS Ukraine.