Країни

Виробництво

«Аква Няня» розливається в курортному регіоні Полтавської області на Миргородському заводі мінеральних вод (МЗМВ). Це потужне інноваційне підприємство, обладнане сучасним обладнанням. Тут ефективно працюють системи контролю якості, що відповідають вимогам міжнародних стандартів і дають змогу зберегти природні властивості води.

Родовище, з якого видобувають воду, захищене від будь-яких забруднень та шкідливих викидів, а до самої свердловини обмежено доступ сторонніх. Усі виробничі процеси на заводі повністю автоматизовані. Вода проходить крізь високотехнологічну багатошарову систему фільтрації кварцовим піском та вугіллям, а також проходить обробку УФ-променями на бактерицидній установці BERSON і подається на комп’ютеризовану лінію розливу. «Аква Няня» не обробляється озоном, діоксидом вуглецю та сріблом, не вміщує консервантів, штучно не насичується макро- та мікроелементами.

Контроль якості та безпечності продукції «Аква Няня» проводиться на всіх стадіях виробництва. Програма включає вхідний контроль сировини та таропакувальних матеріалів, технологічний контроль в процесі виробництва та лабораторний контроль кожної партії води на відповідність фізико-хімічним та мікробіологічним показникам. Кожна партія готової продукції проходить регулярну перевірку в лабораторії МЗМВ на органолептичні показники, рівень наливу, pH, хлориди, загальну жорсткість, нітрати, амоній та мікробіологічні показники.

Тільки після підтвердження відповідності вимогам щодо безпечності та якості надається дозвіл на відвантаження та реалізацію продукції.

Виробництво сертифіковано за найновішим міжнародним стандартом сертифікації системи менеджменту безпечності продуктів харчування – FSSC 22000, що побудована на основі принципів НАССР, вимоги якої базуються на міжнародних стандартах ISO 22000:2005, ISO/TS 22002-1:2009. FSSC 22000 – це один з найбільш комплексних підходів до системи управління безпечністю продуктів харчування.

Таким чином, обираючи «Аква Няню», ви можете бути впевнені в її якості та безпечності.