Країна

Історія компанії

1996

Засновано Закрите акціонерне товариство «Індустріальні та дистрибуційні системи» (ЗАТ «ІДС», далі — «IDS Group Ukraine») — компанію-дистрибутора товарів масового вжитку. Того ж року закладено основу стратегічного партнерства «IDS Group Ukraine» та Миргородського заводу мінеральних вод (МЗМВ).

Об’єднання відомого виробника й потужної дистрибуційної мережі, яка налічувала вісім власних філіалів та близько 60 основних дистрибуторів, забезпечило новоствореному підприємству лідерство на ринку мінеральних вод України.

У 1996-му створено компанію «Нова» (далі — «ІДС Аква сервіс) — дистрибутора Моршинського заводу мінеральних вод «Оскар». У 1996-2004 роках компанія займається прямою дистрибуцією мінеральної води «Моршинська».

Моршинський завод мінеральних вод «Оскар» зареєстровано у тому ж 1996-му. Роком раніше запущено перший його цех, площа якого становила 300 кв. м, і встановлено лінію розливу мінеральної води, що випускала 300 пляшок на годину.

2004

Відбувається об’єднання Моршинського заводу мінеральних вод «Оскар», компанії «Нова», Миргородського заводу мінеральних вод. У результаті створено «IDS Group Ukraine» — найбільшу в Україні групу з потужною виробничою базою та власною дистрибуційною мережею, які не мають аналогів до сьогодні.

2005

Компанія починає здійснювати доставку води в домівки та офіси.

2008

До «IDS Group Ukraine» приєднується Трускавецький завод мінеральних вод. Група стає лідером на вітчизняному ринку з виробництва й дистрибуції мінеральних та столових вод.

2010

Компанія «IDS Group Ukraine» інвестує близько 4,6 млн євро в запуск сучасної лінії розливу води на Моршинському заводі мінеральних вод «Оскар». Потужність нової лінії провідного європейського виробника «Krones» (Німеччина) — 30 тисяч ПЕТ-пляшок місткістю 1,5 літри на рік.

На заводі діють системи контролю якості, що відповідають вимогам міжнародних стандартів і дають змогу зберегти природні властивості води. Саме збереження хімічного складу та фізичних властивостей є головною особливістю виробництва. Вода з родовищ потрапляє до пляшок, проходячи лише механічну фільтрацію.

Щодобово на заводі розливають близько 900 тисяч літрів мінеральної води. Тут функціонує сучасна лінія «Steel head» (США) загальною продуктивністю 350 бутлів об’ємом 18,9 л за годину.

2011

Восени 2011 року компанія розширює асортимент Моршинського заводу мінеральних вод «Оскар» і запускає нове зручне пакування об’ємом 0,33 л.

2012

У травні 2012-го за результатами аудиту Моршинський завод мінеральних вод «Оскар» отримує сертифікат компаній «DQS-UL Group» (Німеччина) та «УкрСЕПРО» (Україна), який підтвердив відповідність системи якості підприємства вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2008 і ISO 22000:2005.
2015

Компанія «IDS Group Ukraine» змінює назву на «IDS Borjomi Ukraine». Це зроблено для того, щоб уніфікувати стиль з компанією «IDS Borjomi International» та підкреслити відповідність міжнародним стандартам якості.

За період своєї діяльності в Україні «IDS Borjomi International» здійснила серйозні інвестування у розвиток ринку мінеральних вод. Це — побудова заводу «Оскар», консолідація виробників трускавецьких вод. Таким чином, на українському ринку бутильованих вод з’явився потужний гравець з ринковою часткою близько 30%.

Компанія виробляє природні мінеральні води на чотирьох заводах, що розташовані в різних регіонах країни: Миргороді, Моршині, Трускавці та Голій Пристані під брендами, котрі лідирують на національному ринку: «Моршинська», «Моршинка», «Миргородська», «Миргородська Лагідна», «Трускавецька», «Аква Лайф», «Аква-няня», «Аляска».

Компанія забезпечує дистрибуцію продукції, що виготовлена в Україні, імпорт та дистрибуцію товарів грузинського підрозділу. У межах «IDS Borjomi Ukraine» діє підрозділ з доставки води споживачам в дім та в офіс («ІДС Аква Сервіс»), який виробляє та постачає воду під брендом «Аляска», та є лідером у цьому сегменті на ринку України.

2016

Компанія починає співпрацю із The Walt Disney Studios і випускає серію toy bottles із зображеннями героїв мультфільму «Крижане серце» та фільму «Зоряні Війни».
2017

На початку року разом із Всесвітнім Фондом Природи (WWF) «Моршинська» започатковує всеукраїнську програму «Разом за природу» задля поширення ідеї дбайливого ставлення до навколишнього середовища, збереження карпатських лісів та висадки нових дерев для теперішніх та майбутніх поколінь.

У червні 2017 року «Моршинська» презентувала новий дизайн скляної пляшки. Оновлена ​​елегантна форма підкреслює природне походження води і її кришталеву чистоту.

В липні того ж року торгова марка «Боржомі» запустила нову виробничу лінію своєї мінеральної води в нестандартній, ексклюзивній упаковці – алюмінієвій банці, об’ємом 0,33 л. Концепція нового формату націлена на молодих і активних людей, готових до експериментів і нових відкриттів.

У листопаді 2017 року «Моршинська», разом з відомим українським дизайнером Лілією Пустовіт створили колекцію скляної «Моршинської» об’ємом 0,75л в унікальному дизайні. Головний заклик креативного проекту – «Пити воду модно!».

2018

На початку року «IDS Borjomi Ukraine» ініціює національну кампанію «Моршинська Спорт – ПЕРШЕ ПРАВИЛО ТРЕНУВАНЬ», яка спрямована на те, щоб надихнути українців займатися спортом і фізичною культурою. І робити це правильно – з підтримкою гідробалансу під час тренувань. Обличчями кампанії стали 3-тя ракетка світу Еліна Світоліна, олімпійський призер Жан Беленюк та олімпійська чемпіонка Ольга Харлан.

Восени «IDS Borjomi Ukraine» представляє кардинально новий продукт для вітчизняного ринку — мінеральну воду у форматі спрея для природного зволоження тіла та обличчя.

У травні 2018 року «IDS Borjomi Ukraine» розпочинає співпрацю з найбільшою мережою закладів швидкого харчування МакДональдз в рамках глобальної програми корпорації МакДональдз «Масштаб заради добра». Одним з важливих напрямків програми є поліпшення харчової цінності Хеппі Міл. В ресторанах мережі з’являються «Моршинська» та лімітована «Моршинська Спортик» з героєм Хепіком.

Влітку «IDS Borjomi Ukraine» розпочинає співпрацю з британською теле – і кінокомпанією Entertainment One . Серія «Пий та грайся» отримує нового героя – найпопуляріншого дитячого персонажа – Свинку Пеппу та її сім’ю.

У серпні 2018 року «IDS Borjomi Ukraine» презентувала новий продукт – «Моршинку» – питну воду для малюків з перших днів життя.

Новий продукт має низьку мінералізацію і збалансований склад, що допоможе організму дитини правильно функціонувати і рости малюкові здоровим.