Вода для драйву

Для нормального функціонування організму і забезпечення життєдіяльності людині в середньому необхідно випивати мінімум 1,5 л мінеральної води в день.

Вода є першочерговим джерелом багатьох життєво-важливих мінералів, а також тією єдиною речовиною, яка здатна їх розчинити. Недолік мінералів в організмі часто призводить до втрати енергії, занепаду сил і нездатності протистояти навантаженням протягом дня: людина стає млявою, інертною, присутнє відчуття слабкості і безсилля … Стан подібного роду часто називають втратою життєвих сил. Щоб підтримувати себе в активному стані, людині необхідно пити достатню кількість природної води зі збалансованим мінеральним складом.

До мінералів, що забезпечує людям працездатність і бадьорість, в першу чергу, відносяться: K, Na, Mg, Ca *. Для нормального функціонування організму і забезпечення життєдіяльності людині в середньому необхідно випивати мінімум 1,5 л мінеральної води в день. У спекотну погоду, при важких фізичних навантаженнях або заняттях спортом організм втрачає ще більше рідини з потом, з яким також виводиться велика кількість солей. З одним літром рідини людина втрачає близько 1,5 г мінералів: це не тільки сіль, яка містить натрій і хлор, але і залізо, магній, кальцій, йод, фосфор, калій та інші мінерали і мікроелементи. Їх недолік має негативні наслідки для людини: без поповнення втрат мінералів в організмі порушується водно-сольовий баланс. Людина починає відчувати втому, втрачає працездатність, можуть з’явитися м’язові спазми і зникнути апетит. Людям, які подорожують в пустелі і тропіках, металургам, які працюють в цехах при високих температурах, рекомендують пити підсолену, а набагато краще -Мінеральні воду, щоб поповнити запас життєво-необхідних мінералів. Регулярно пити воду і поповнювати запас солей особливо важливо тим, хто займається важкою фізичною або розумовою працею, проводить весь день на ногах або активно займається спортом. Для цих цілей, завдяки своїм складом мінералів, ідеально підійдуть природні мінеральні води ТМ «Миргородська», «Миргородська Лагідна».

Часом сучасні люди намагаються відновити життєві сили за допомогою різних тонізуючих напоїв – чаю, кави або енергетиків, але часто досить випити лише склянку природної мінеральної води, яка заповнить денний запас мінералів і додасть життєвих сил з користю для здоров’я, адже вода – це єдиний продукт, який не містить цукру, барвників, консервантів і калорій.

*Про дію мінералів життєвих сил:

Натрій. Важливий мікроелемент, який забезпечує проходження нервових імпульсів, входить до складу крові і міжклітинної рідини, регулює гідробаланс. Натрій разом з калієм забезпечує баланс рідини в організмі, запобігаючи зневодненню.

Калій. Важливий елемент для обміну речовин. Регулює водно-сольовий баланс, кислотно-лужний стан організму, активізує ферменти, необхідний для нормальної діяльності м’язів.

Кальцій. Будівельний матеріал для кісток. Він також впливає на рівень глюкози та інсуліну, бере участь в м’язових і нейронних реакціях, процесах згортання крові, має антиалергенну і антисептичну дію, активує ряд ферментів і гормонів.

Магній. На думку вчених, є одним з найважливіших для організму людини елементів. Він бере участь в більш ніж 300-х реакціях, необхідних для функціонування організму, сприяє правильній роботі серця, нервової, травної та інших систем.