Вода для оновлення

Складно переоцінити роль води в житті людини: вона живить і насичує наш організм, який на 70% складається з неї, беручи участь практично у всіх обмінних процесах, наповнюючи і оновлюючи кожну його клітину.

Бути в хорошій формі – не тільки данина моді, а й елементарна потреба наших організмів. І звичка регулярно пити мінеральну воду надає нам чудову послугу. Адже не тільки самопочуття, але і зовнішність безпосередньо пов’язані з вживанням води: завдяки достатньому насиченню водою, шкіра стає гладкою та еластичною, підвищується її тонус, що сприяє запобіганню появи зморшок. При регулярному вживанні природної мінеральної води багато хто відзначає, що набувають більш здоровий і свіжий зовнішній вигляд, адже вода сприяє оновленню організму зсередини, допомагає кожній клітині наповнюватися життєво необхідною вологою.

Найкраще омолоджуючий (регенеративний) вплив може забезпечити тільки природна мінеральна вода, яка «народжується» в надрах землі, видобувається в чистих, заповідних курортних районах – наприклад, природна мінеральна вода «Моршинська». «Моршинська» розливаються без втручання в її природну структуру – тобто мінеральний склад оптимально «підібраний» самою природою, а завдяки низькому рівню мінералізації вона ідеально підходить для щоденного вживання у великих кількостях. Така вода – це продукт, який максимально швидко і повністю засвоюється організмом.

Щоб залишатися в гарній формі, важливо підтримувати гідробаланс: тобто, кількість спожитої за день води повинна повністю покривати водні витрати. Тоді ми будемо відчувати себе бадьорими, повними сил і перебувати в гарному настрої. Крім того, достатня кількість вживаної в день води позитивно позначиться і на нашому харчуванні: адже найчастіше то, що ми приймаємо за голод, є, насправді, сигналом організму про спрагу.

В середньому, жінкам потрібно випивати протягом дня не менше 1,5 літра природної мінеральної води для заповнення втрат рідини в організмі, для чоловіків ця цифра трохи збільшується – до 2 літрів води в день.

Кількість необхідної людині води може збільшуватися залежно від маси тіла, особливостей і потреб організму, оптимальна кількість можна розрахувати за затвердженою фахівцями, всесвітньо прийнятою формулою:

N=W*0,03

де:
N — необхідна кількість води (літр)
W — вага людини (кг)
Коефіцієнт 0,03 позначає обов’язкове кількість води на 1 кг маси тіла (30 мл).

Недостатнє споживання води веде до уповільнення обміну речовин і, як наслідок, до збільшення маси тіла. Тому особливо важливо стежити за своїм гідробалансом, якщо ви дбаєте про фігуру і здоров’я.