«Миргородська»

Миргородська – це українська мінеральна хлоридно-натрієва вода з насиченим солонуватим присмаком, улюблена і знайома багатьом з нас. Завдяки своєму унікальному складу, вона миттєво забезпечує організм життєво-важливими мінералами (Mg, Ca, К, Na) природним шляхом.

Видобувається з широко відомого Миргородського родовища мінеральних вод. Розливається вона безпосередньо на місці видобутку у відповідності з міжнародними нормами розливу природних мінеральних вод, що забезпечує повне збереження всіх її природних властивостей.

Чи буває так, що Вам важко прокидатися зранку, ходити на роботу чи навчання, зустрічатися з друзями, робити різні цікаві справи? Чи Ваші друзі скаржаться на те, що не можуть розпочати заплановане чи доробити розпочате? Вважаєте, це стосується тільки Вас?

Останнім часом деякі люди, незалежно від статі, віку та роду діяльності, помічають у себе цей стан, що безперечно відображається на їх активному стилі життя.

В чому ж причина такого стану та як його позбутися?

Відчуття «потрібна енергія» може бути наслідком нестачі основних мікроелементів в організмі людини та порушенні мінерального обміну. Простіше кажучи, для того, щоб почувати себе бадьорими, натхненними, сповненими сил та енергії – нашому організму потрібні мінерали!

Унікальний мінеральний склад Миргородської швидко допоможе організму збадьоритись, адже кожен з мінералів відіграє важливу роль у функціонуванні нашого організму:

Магній – Бере участь в більш ніж 300-х реакціях, необхідних для функціонування організму, сприяє правильній роботі серця, нервової, травної та інших систем

Кальцій – Будівельний матеріал для кісток. Впливає на рівень глюкози та інсуліну, бере участь у процесах згортання крові, має антиалергенну і антисептичну дію

Калій – Регулює водно-сольовий баланс, кислотно-лужний стан організму, активізує ферменти, необхідний для нормальної діяльності м’язів

Натрій – Забезпечує проходження нервових імпульсів, входить до складу крові і міжклітинної рідини, регулює гідробаланс.

Щодня пийте Миргородську, вмикайте свою енергію – і Ви знову відчуєте Миргодрайв!