Країни

Новини та прес-релізи

«Моршинська» і найсильніші спортсмени України оголошують 2018 – роком ефективних тренувань!

«Моршинська» і найсильніші спортсмени України оголошують 2018 - роком ефективних тренувань!

«Моршинська Спорт» – перший український бренд води, який спільно з найяскравішими зірками спорту голосно заявив про необхідність пити воду під час тренувань і вести здоровий спосіб життя. У лютому 2018 стартувала національна програма «Моршинська Спорт – ПЕРШЕ ПРАВИЛО ТРЕНУВАНЬ», спрямована на популяризацію спорту в Україні.

Ідея знайшла підтримку і відгук у серцях українських спортсменів світового рівня:

• Еліна Світоліна – 3-тя ракетка світу за рейтингом WTA. Спортсменка, яка досягла найвищого визнання за всю історію українського тенісу;

• Жан Беленюк – олімпійський призер, чемпіон світу з греко-римської боротьби;

• Ольга Харлан – олімпійська чемпіонка, 5-разова чемпіонка світу і 7-разова чемпіонка Європи з фехтування.

Програма «Моршинська Спорт – ПЕРШЕ ПРАВИЛО ТРЕНУВАНЬ» спрямована на те, щоб надихнути українців займатися спортом і фізичною культурою. І робити це правильно – з підтримкою гідробалансу під час тренувань. Адже при фізичних навантаженнях ніщо так не виснажує організм, як втрата рідини. І ніщо так просто не компенсує цю втрату – як легкий мінеральний склад природної води з моршинських джерел.

«У нас великі амбіції. Майже 10 років тому, з появою у продажу перших пляшок зі спортивної кришкою, почався довгий шлях, мета якого залишилася незмінною – здорова і спортивна українська нація. Ми прагнемо змінити світогляд кожного українця. Разом з професійними спортсменами і «Моршинської» ми хочемо надихнути кожного зробити перший крок до здорового і спортивного собі »- коментує Марко Ткачук, генеральний директор IDS Borjomi Ukraine.

«Справжня сила – в здатності перемагати себе, свою лінь і страхи, байдужість до себе і свого здоров’я. Виходити з дому вранці на пробіжку, плавати або віджиматися. І неважливо, де саме ви займаєтеся спортом – вдома, на дитячій спортмайданчику або в модному фітнес-клубі. Головне правило тренування – правильна вода. «Моршинська» і ваше бажання! »- кажуть спортсмени.

В рамках ініціативи плануються відкриті тренування зі спортсменами і активації в соціальних мережах. Кожен бажаючий зможе навчитися правильно тренуватися і освоїти основні принципи успішних і ефективних тренувань.