Uncategorized

IDS Ukraine у 2023 році сплатила до бюджетів усіх рівнів 800 млн грн податків, значно перевищивши результат 2022 року

 

Найбільший український виробник бутильованої води та напоїв — компанія IDS Ukraine (ТМ “Моршинська” та “Миргородська”) — протягом 2023 року сплатила до бюджетів усіх рівнів 800 млн грн, що на 101 млн грн більше, аніж у 2022-му. Тенденція зростання зберігається і в 2024 році – лише за січень було сплачено 73,7 млн грн. Загалом від початку повномасштабного вторгнення загальна сума сплачених IDS Ukraine податків становить майже 1,5 млрд грн.

 IDS Ukraine є великим інвестором української економіки, адже за останні 5 років інвестиції компанії становили 2,3 млрд грн, із яких майже пів мільярда гривень інвестовано у нову асептичну лінію, яка була запущена після початку повномасштабного вторгнення.

Діяльність підприємств компанії підтримує громади міст Миргорода та Моршина, для яких заводи IDS Ukraine є важливими донорами місцевих бюджетів і місцем роботи містян.

Минулого року компанія випустила новинки – енергетик “Воля” (на підтримку воїнів і рятувальників) та соковмісний напій “Лимонада”. Запуск продуктових новинок  дозволив збільшити податкові надходження до бюджетів усіх рівнів на десятки мільйонів гривень. Це стало можливим завдяки стабільній роботі компанії, яку забезпечує незмінна топменеджерська команда.

“З перших днів повномасштабного вторгнення діяльність команди IDS Ukraine підпорядкована необхідності підтримки України в протистоянні викликам воєнного часу. Саме тому зараз виробник “Моршинської”  — це компанія передусім соціального профілю. Вся її діяльність підпорядкована задоволенню соціальних потреб, підтримці людей і держави. Успішна діяльність на ринку та прибутковість компанії дозволяють сплачувати необхідні для фінансування оборонних витрат податки, виплачувати заробітні плати колективу із трьох тисяч людей і надавати широкий спектр гуманітарної допомоги — своїм колегам, які зараз боронять країну на фронті, рятувальникам і всім українцям, які потерпають від вторгнення та потребують підтримки”, — прокоментував результати діяльності IDS Ukraine генеральний директор Марко Ткачук.