Джерело

Моршинські джерела — одне з небагатьох у світі родовищ чистої природної води, яка має ідеально збалансований для людини мінеральний склад.

Природна мінеральна вода — це продукт підземної природної лабораторії, умови якої неможливо створити штучно.

Опади, що випадають на лісові масиви Карпатського хребта, формують Моршинське родовище. Просочуючись крізь верхній шар ґрунтів, що захищені первозданною природою Карпат, вода по залишеним під землею руслам прадавнього Дністра знаходить шлях до підніжжя Карпат, де й знаходиться Моршин.
Циркулюючи в гірських породах, підземні води проходять хімічну, газову та електричну обробку. Піднімаючись до поверхні, вода зазнає гравітаційного, біологічного та енергетичного впливу.

Таким чином, вода не встигає розчинити велику кількість солей, що знаходяться у глибоких пластах порід, але в той самий час, містить необхідну кількість природних мінералів. Цей природний феномен Моршинського родовища дає змогу формувати низькомінералізовану воду, яку можна споживати без обмежень щодня.

На планеті є небагато джерел, де природа так точно дозувала хімічний склад води, щоб вона з одного боку, була б такою легкою за хімічним складом, а з іншого, містила б у собі необхідну для життєдіяльності людського організму кількість основних мікроелементів, таких як кальцій, магній, кремній. Вода Моршинського родовища визнана такою, що відповідає всім вимогам європейської концепції визнання води як natural mineral water.