Виробництво

Мінеральна вода «Моршинська» розливається на заводі «Оскар» неподалік від джерела. З джерела вода по трубопроводах швидко потрапляє до заводу, де розливається у пляшки.

У процесі розливу не відбувається жодних змін хімічного складу чи обробки води. Вода залишається такою, якою її створила природа.

На своєму шляху до пляшки вода зустрічає лише механічні піщані фільтри, які звільняють її від незначних природних включень: глини чи мікро часточок лісового ґрунту.

Новітні технології Моршинського заводу мінеральних вод «Оскар» дають змогу розливати воду в пляшки, не руйнуючи її унікального складу. Моршинська вода залишається такою, як її задумала природа.

Завод «Оскар» було відкрито у 1995 році, в 2007 він пройшов масштабне оновлення та отримав один із найпотужніших виробничих комплексів в Україні.

Сьогодні «Оскар» – це потужне інноваційне підприємство, обладнане сучасним устаткуванням. Тут ефективно працюють системи контролю якості, що відповідають вимогам міжнародних стандартів і дають змогу зберегти природні властивості води.